الگوریتم های اجرا

دو راه بنیادی برای اجرای یک معامله وجود دارد:

الکترونیکی (الگوریتمی)

واسطه‌های انسانی (کارگزاران)

در حال حاضر، معاملات در حال گذار به استفاده از روش‌های الکترونیکی است، زیرا تعداد معاملات به حدی زیاد است که داشتن انتظار موفقیت از افراد، غیرمنطقی و غیرضروری است.
اجرای الکترونیک از طریق دسترسی مستقیم به بازار فراهم می‌شود که به معامله‌گر اجازه می‌دهد. از زیرساخت و اتصال بورس شرکت‌های کارگزار برای معامله مستقیم در بازارهای الکترونیکی استفاده کند.

معاملات الگوریتمی اجرا سایه سنگینی بر معاملات در بازارهای سرمایه‌ انداخته اند. در بازارهای مالی، بخش چشمگیر و در حال رشدی از معاملات به وسیله الگوریتم های اجرا انجام می شوند و هیچ انسانی در اجرای آن ها دخالتی ندارد.
الگوریتم های اجرا ، استفاده از نرم‌افزار کامپیوتری برای مدیریت و کار روی سفارش‌های خرید و فروش سرمایه‌گذاران در بازارهای الکترونیکی است.

نکته مهم این است که فارغ از روش تصمیم گیری، هر معامله‌ای که انجام می شود، چه توسط الگوریتم ها و چه توسط معامله گران عادی، می‌تواند با استفاده از الگوریتم‌ اجرا صورت پذیرد.
الگوریتم های اجرا دستیار سرمایه گذاران و معامله گران در تمام حوزه های بازارهای مالی است.
شرکت مدیریت بازار سرمایه جویش، با ارائه خدمات الگوریتم های اجرا از طریق دسترسی مستقیم به هسته معاملات، امکان انجام معاملات به صورت خودکار را در زمینه های معاملات اوراق با درآمد ثابت، خرید و فروش سهام، معاملات همزمان سبدهای سرمایه گذاری تحت مدیریت و بازارگردانی فراهم نموده است.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست